A15-Pl. Moje pierwsze pytanie 25 stycznia 2022 r.

Opublikowano w wersji oryginalnej 25 stycznia 2022 r. przez P. Jakubowskiego na stronie internetowej Naturics.

W formularzu pytań kampanii "Rok Nauki 2022" złożyłem następujące pytanie:

"Czy jedna z moich 7 propozycji obserwacji (zobacz tytuły tego bloga na niebieskim tle) może zostać zaakceptowana przez Niemiecką Naukę?".

Wybrałem odpowiedni obszar tematyczny jako "Środowisko, Klimat, Ziemia, Wszechświat".

Podstawowe informacje do mojego pytania zostały sformułowane w następujący sposób:

"W mojej ponad 40-letniej pracy jako fizyk i uniwersalny filozof, podsumowałem wiele nowych idei w zunifikowaną naukę. Książki i publikacje na ten temat zaprezentowane zostały na mojej stronie internetowej (naturics.info).

Okazało się, że opis wielu aspektów naszego życia, naszego kosmicznego domu i ogólnie Natury można opowiedzieć w zupełnie inny sposób niż dotychczas. A przede wszystkim w ujednoliconym opisie, który nie obejmuje wyższej matematyki ani "czarnych obszarów" (takich jak czarne dziury, czarna energia czy czarna materia) i jest łatwy do zrozumienia dla każdego. Rok Nauki 2022 byłby właściwym momentem, aby przyjrzeć się temu nowemu opisowi Natury. Z korzyścią dla nas wszystkich".

Jestem naprawdę ciekawy, jaką reakcję (lub odpowiedź) wywoła moje pytanie. Bezpośrednie potwierdzenie, na przykład, faktu, że Wenus nie krąży wokół Słońca, ale że Słońce tańczy wokół Wenus, byłoby być może najważniejszą nową obserwacją.

Schreib einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert