A5-Pl. Nasza Pierwsza Globalna Cywilizacja

Opublikowano w wersji oryginalnej 8 listopada 2021 r. przez P. Jakubowskiego na stronie internetowej Naturics.

Największe cywilizacje współczesnego człowieka (takie jak Stary Egipt, Nowy Egipt, Grecy, Rzymianie i Średniowiecze w regionie Morza Śródziemnego) ostatecznie dobiegły końca. Czego nauczyliśmy się z ich powstania i upadku? Czy możemy uchronić naszą obecną, Pierwszą Globalną Cywilizację przed błędami przeszłości? Przyjrzyjmy się bliżej temu diagramowi.

Co wydarzyło się na Ziemi około siedem tysięcy lat temu? I co to oznacza dla nas dzisiaj i dla całego okresu naszej cywilizacji od 1989 do 3108 roku? Uniwersalna Filozofia Natury informuje o tym.

Wszyscy z nas, a zwłaszcza ci, którzy urodzili się po 1989 roku, należą do Pierwszej Globalnej Cywilizacji na świecie. Nasi rodzice i dziadkowie, którzy zmarli przed 1989 rokiem, wciąż jeszcze należeli do najbardziej morderczej średniowiecznej cywilizacji. Naszym obowiązkiem jest dopilnowanie, aby umieranie nigdy więcej nie było tak masowe i bezsensowne jak w średniowieczu. Dzięki jednemu z najważniejszych odkryć Ujednoloconej Nauki, Uniwersalnej Skali Czasu, stało się dla nas obecnie możliwe bardzo precyzyjne i jednoznaczne zdefiniowanie i ograniczenie wszystkich okresów historycznych ludzkiej przeszłości (włączając w to naszą ewolucję). Więcej na ten temat w następnej wiadomości.

Schreib einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert