A10_Pl. Co wydarzyło się na Ziemi w roku -4720?

Opublikowano w wersji oryginalnej 30 listopada 2021 r. przez P. Jakubowskiego na stronie internetowej Naturics.

Bardzo dobre pytanie. I być może najważniejsze, aby zrozumieć, skąd pochodzimy my, wszyscy ludzie na całym świecie. Ponieważ to wyjaśnienie jest częścią tego, czego nie nauczyły nas nasze szkoły, odpowiem szczegółowo na twoje pytanie, Przemku, w tym specjalnym artykule.

Po pierwsze, po prostu cytat z mojej najnowszej książki "Ja, ty i my wszyscy; skąd pochodzimy i jak możemy zbudować rodzinną demokrację"; ze stron 160-162.

"Wyobraźmy sobie teraz nieco bardziej szczegółowo odpowiednią sytuację w Kosmicznej Hierarchii. Ziemia - wraz z całym Układem Słonecznym - przemierza przestrzeń kosmiczną (tj. przestrzeń największego wyobrażalnego dla nas kwantu energetycznego), w której nasza Hierarchia Kosmiczna istnieje od miliardów lat. Kiedy okres poziomu n tej hierarchii zbliża się do swego końca, Ziemia również zbliża się do kosmicznego mostu energetycznego łączącego centrum członka poziomu n z centrum nadrzędnego poziomu n+1. Takie mosty utrzymują razem ogromną kosmiczną karuzelę. Szkic kosmicznych mostów energetycznych dla czterech najniższych poziomów Hierarchii Kosmicznej Układu Słonecznego przedstawiony został na poniższej ilustracji. Jednak każdy następny poziom hierarchii również wygląda stosunkowo podobnie do tego szkicu.

Most energetyczny pomiędzy poziomami 8 i 9 jest drugim najpotężniejszym w całej dotychczas zaobserwowanej hierarchii. Oczywiście nie składa się on z pojedynczych atomów, molekuł czy podobnych "delikatnych" cząsteczek. Musi on bowiem nie tylko utrzymywać razem całe galaktyki, ale także całe gromady galaktyk. Składa się zatem z ogromnych, masywnych kawałków kosmicznej materii, takich jak komety i głazy, które przelatują przez wszechświat w milionowych stadach wzdłuż takiego mostu energetycznego. W miniaturze taki most można sobie wyobrazić jako ogon komety, z tą różnicą, że na końcu ogona komety nie towarzyszy jej żaden satelita jądra komety.

Ziemia (wraz z całym Układem Słonecznym) zbliża się zatem do mostu o określonym poziomie. Liczba zderzeń Ziemi z ciałami mostu stopniowo wzrasta im bardziej Ziemia zbliża się do "głównej drogi" mostu. Innymi słowy, zwiększa się dopływ energii kosmicznej do Ziemi. Z punktu widzenia mieszkańców Ziemi można by jednak powiedzieć, że wzrasta liczba kosmicznych uderzeń w Ziemię. Schematyczny szkic dwóch skoków kwantowych poziomu n z pełnym okresem tego poziomu pomiędzy nimi pokazany jest na poniższym diagramie."

To tyle jeśli chodzi o ogólne wyjaśnienie skoku energetycznego w Hierarchii Kosmicznej naszego Układu Słonecznego.

Ale wcześniej w tej książce, w rozdziale 8, udzieliłem już odpowiedzi na pytanie: "Skąd pochodzimy?". Co więc wydarzyło się w roku -4720? Kilkadziesiąt takich katastrof jak Czarnobyl, Fukushima, Sumatra (tsunami), Pinatubo (wulkan) i Czelabińsk (meteoryt) razem wzięte, tylko sto razy bardziej energetyczne. A był to tylko rok teoretycznego szczytu ostatniego kosmicznego skoku etapu 5, który oddzielił poprzedni okres tego etapu, okres życia Gatunku Neandertalczyków (patrz rysunek poniżej)

od okresu życia naszego własnego Gatunku Homo sapiens Sapiens (patrz poniżej).

Ten szczyt jest pokazany na diagramie, o który zadałeś swoje pytanie:

Na powiększeniu jego prawej strony:

widzimy naszą Pierwszą Globalną Cywilizację jako siódmą ewolucyjną cywilizację w serii tak zwanych Wielkich Cywilizacji "Współczesnej Ludzkości". O wielkich cywilizacjach ostatniego Gatunku Neandertalczyków, ludzi Cro Magnon, Regularnych Atlantów i Atlantów Ewolucyjnych nasza historia milczy do dziś. To musi się teraz zmienić. Również z powodu twojego pytania. Dziękuję więc w imieniu naszych wnuków i ich dzieci.

Schreib einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert