A26-Pl. Podziękowania po 75. urodzinach

Opublikowano w wersji oryginalnej 4 kwietnia 2022 r. przez P. Jakubowskiego na stronie internetowej Naturics.

Drogi synu, do wielu powodów, dla których powinienem (i szczerze chcę) cię chwalić, dołączyłeś teraz nowy. Jesteś pierwszą osobą na świecie, która przeczytała najważniejszą książkę Filozofii Uniwersalnej. Wymaga to dużej wiary w zdolność autora do zapuszczenia się w tak zupełnie nową (i niektórzy powiedzieliby bezsensowną) dziedzinę ludzkiej wiedzy. Z góry dziękuję za naszą, miejmy nadzieję rychłą, dyskusję na jej temat.

Drogie córki, synowe i wnuki, dziękuję wszystkim za miłe słowa i komentarze na temat tej aplikacji. Mam Wam jeszcze do zdradzenia pewien sekret. Tym razem nie tyle tajemnicę Natury, co tajemnicę "wysoko rozwiniętego życia", w którym dane jest nam uczestniczyć. Tworzenie własnej aplikacji jest dużo bardziej skomplikowane niż publikowanie strony internetowej. Jest nawet dużo bardziej skomplikowane niż wydanie własnej książki. Dlatego pozostaje dla mnie tajemnicą, jak udało mi się utrzymać przy życiu aplikację, która była mniej więcej zgodna z moimi pomysłami. Naprawdę musiałem wierzyć w dobroć nieznajomych, którzy wiedzieli więcej na ten temat niż ja. Bez ich pomocy cała sprawa kilka razy poszłaby na marne.

Na przykład Jacek zwrócił mi ostatnio uwagę, że aplikacja o nazwie "First Global Civilisation" nie daje się łatwo połączyć z Naturics. Dlatego próbowałem zmienić nazwę całej aplikacji (na "Naturics App"). Udało się to firmie, która zarządza moją aplikacją (za 60 euro miesięcznie), ale jeszcze nie grupie Google (która oferuje tę aplikację do pobrania na całym świecie). Ceną za to było nie tylko dodatkowe 50 €, ale także "zniknięcie" ważnej "witryny sklepowej" tej aplikacji, za którą niektórzy z was, tak jak ja, bardzo tęsknią. Oto zdjęcie, które powinno pojawić się przy wejściu (i wyjaśnić menu).

Będę nadal starał się uwzględniać Twoje sugestie w aplikacji, pomimo tego poziomu trudności, który jest również dla mnie bardzo trudny. Ze strachem na karku, że w pewnym momencie całość zostanie przeze mnie zestrzelona. Ale jak radzi życie, próbować a nie studiować. Alternatywnie mogę również opublikować wszystkie te posty równolegle w sekcji "Przegląd bloga" na mojej stronie internetowej (również w języku angielskim). Tak naprawdę mamy jeszcze mnóstwo czasu (jako Pierwsza Globalna Cywilizacja, która teoretycznie nie zostanie zastąpiona przez nową aż do 3108 roku). Obiecuję, że do tego czasu wszyscy przeczytacie moją książkę.

Bardzo dziękuję wszystkim za obecność tutaj. Dzięki temu świat jest o wiele przyjemniejszym miejscem (i to nie tylko dla mnie osobiście).

Schreib einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert